Rudovous

společnost AT Computers a.s.Domů

Podobné téma:
společnost AT Computers a.s.
Externí:
vodárenská akciová společnost ..
letecká společnost leteckych n..
společnost s ručením omezeným
zrušení zákona o obecně prospě..
bohemia computers hlinsko
přepravní společnost ppl hrade..
Úpadek společnosti
co je akciová společnost
Společnost pro odbornou litera..
Ryanair letecká společnost

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
BDSM Domina Madam Bonye

Pro inspiraci:
Finanční úřad Náměšť nad Oslavou otvír..
Zákaznické centrum Škoda AUTO Mladá Bo..
Dámské erotické spodní prádlo xxl
Plyšový pejsek ležící hnědo bílý
blokování porno stránek
oční oddělení vojenské nemocnice olomouc
Japonský nůž Victorinox Santoku
laserová operace kamene v ledvině
Deka z imitace kožešiny
účes pro krátké jemné vlasy
balkonové sety umely ratan
rozdíl mezi trvalým a přechodným pobyt..
vypínače ABB
večerní Účesy z dlouhých vlasů
Matky na kola FORD c MAX
jednoduchý recept na bagety z Domácí p..
laserové Odstranění nosních polypů
recept roštěná omáčka s rýží
Hotel s vnitřním bazénem a wellness Brno
byt na Prodej v Českých Budějovicích, ..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

AT Computers
Prodej výpočetní a kancelářské techniky včetně elektroniky a spotřebního materiálu. Nabízíme pokladní systémy, procesory, základní desky i projektory a prezentační techniku. Zabýváme se prodejem síťových prvků, grafických karet, her...Prodej výpočetní a kancelářské techniky včetně elektroniky a spotřebního materiálu. Nabízíme pokladní systémy, procesory, základní desky i projektory a prezentační techniku. Zabýváme se prodejem síťových prvků, grafických karet, her...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atcomp.cz

AT Computers - Příběhy o úspěchu s Veeam
AT Computers se v zajištění 24.7.365 dostupnosti spoléhá na technologie značky VeeamAT Computers se v zajištění 24.7.365 dostupnosti spoléhá na technologie značky Veeam
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

veeam.com/cz/success-stories/atcomputers-succ ..

společnost AT Computers zvolila řešení 3Com – Živě.cz
Společnost AT Computers již dříve postavila svou síť na produktech společnosti 3Com, nyní se vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na přenos dat a spolehlivost provozu rozhodla pro upgrade sítě na gigabit ethernet.Společnost AT Computers již dříve postavila svou síť na produktech společnosti 3Com, nyní se vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na přenos dat a spolehlivost provozu rozhodla pro upgrade sítě na gigabit ethernet.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zive.cz/zpravy-z-firem/spolecnost-at-computer ..

AT Computers – FeedIT.cz
Ostrava, 19. 6. 2019 – Společnost AT Computers získala k 1. červnu oficiální zastoupení pro distribuci notebooků, stolních PC a monitorů společnosti MSI.Ostrava, 19. 6. 2019 – Společnost AT Computers získala k 1. červnu oficiální zastoupení pro distribuci notebooků, stolních PC a monitorů společnosti MSI.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

feedit.cz/tag/at-computers

AT Computers distributorem společnosti Xerox - Lupa.cz
[Tisková zpráva] Praha, 1. října 2010 – Společnost AT Computers se od 1. října 2010 stává novým distributorem společnosti Xerox. Bude se…[Tisková zpráva] Praha, 1. října 2010 – Společnost AT Computers se od 1. října 2010 stává novým distributorem společnosti Xerox. Bude se…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lupa.cz/tiskove-zpravy/at-computers-distribut ..

AT Computers | Svět hardware
Společnost iiyama začíná prostřednictvím distributora AT Computers na český trh dodávat nový monitor B2280HS-W1, který je vybaven 22" obrazovkou s rozlišením Full HD a podsvícením pomocí LED.Společnost iiyama začíná prostřednictvím distributora AT Computers na český trh dodávat nový monitor B2280HS-W1, který je vybaven 22" obrazovkou s rozlišením Full HD a podsvícením pomocí LED.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svethardware.cz/at-computers

Společnost AT Computers bilancuje rok 2007 | CIO Business World...
Společnost AT Computers, distributor IT a největší český výrobce a dodavatel počítačů, dosáhla v roce 2007 celkového obratu 7,3 mld. Kč, což je navýšení tržeb o 11 % oproti předchozímu roku.Společnost AT Computers, distributor IT a největší český výrobce a dodavatel počítačů, dosáhla v roce 2007 celkového obratu 7,3 mld. Kč, což je navýšení tržeb o 11 % oproti předchozímu roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businessworld.cz/ekonomika-a-finance/spolecno ..

Společnost AT Computers získala významné ocenění od Kaspersky...
Společnost AT Computers obdržela od výrobce bezpečnostního softwaru Kaspersky Lab prestižní ocenění. Již podruhé za sebou se stala nejlepším distributorem retail produktů v regionu střední a východní Evropy.Společnost AT Computers obdržela od výrobce bezpečnostního softwaru Kaspersky Lab prestižní ocenění. Již podruhé za sebou se stala nejlepším distributorem retail produktů v regionu střední a východní Evropy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

press-release.cz/hardware-it/spolecnost-at-co ..

Polská společnost koupila AT Computers Holding - Našepeníze.cz
 Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil 20. září 2007 převzetí společnosti AT Computers Holding a.s. polskou společností AB Spółka Akcyjna. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil 20. září 2007 převzetí společnosti AT Computers Holding a.s. polskou společností AB Spółka Akcyjna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasepenize.cz/polska-spolecnost-koupila-at-co ..

Firmu AT Computers převzala společnost AB | Computerworld.cz
Firmu AT Computers koupila společnost AB – vznikla tak jedna z největších obchodních firem působících v odvětví informačních a telekomunikačních technologiích ve střední a východní Evropě.Firmu AT Computers koupila společnost AB – vznikla tak jedna z největších obchodních firem působících v odvětví informačních a telekomunikačních technologiích ve střední a východní Evropě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

computerworld.cz/udalosti/firmu-at-computers- ..


Výsledky společnosti AT Computers – Živě.cz
Společnost AT Computers a.s., největší tuzemský výrobce počítačů a velkoobchod, oznamuje rekordní tržby v roce 1999.Společnost AT Computers a.s., největší tuzemský výrobce počítačů a velkoobchod, oznamuje rekordní tržby v roce 1999.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zive.cz/zpravy-z-firem/vysledky-spolecnosti-a ..

AT Computers oceněn společností Honeywell | RMOL.CZ - Web denní...
Společnost Honeywell, výrobce skenerů, mobilních terminálů a poskytovatel řešení založených na automatizaci a sběru dat, udělila 30. 9. 2015 společnosti AT Computers prestižní ocenění Eastern Europe Biggest Run-Rate Achievement 2014.Společnost Honeywell, výrobce skenerů, mobilních terminálů a poskytovatel řešení založených na automatizaci a sběru dat, udělila 30. 9. 2015 společnosti AT Computers prestižní ocenění Eastern Europe Biggest Run-Rate Achievement 2014.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rmol.cz/novinky/computers-ocenen-spolecnosti- ..

AT Computers - Hlavní stránka | Facebook
AT Computers, Slezská Ostrava, Moravskolezský Kraj, Czech Republic. 1,3 tis. To se mi líbí. Distribuční společnost nabízející ICT zařízení, spotřební...AT Computers, Slezská Ostrava, Moravskolezský Kraj, Czech Republic. 1,3 tis. To se mi líbí. Distribuční společnost nabízející ICT zařízení, spotřební...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/atcomp

AT Computers a.s. | ChannelWorld.cz
ChannelWorld.cz | Zpravodajství pro resellery, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanále IT a CEChannelWorld.cz | Zpravodajství pro resellery, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanále IT a CE
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

channelworld.cz/katalog/distributor/at-comput ..

AT Computers Archives - Inside
Společnost AT Computers začala k 1. červnu oficiálně distribuovat komplexní portfolio značky MSI v ČR i na Slovensku. Zatímco doposud měla v nabídce jen základní desky a grafické karty od MSI, nyní distribuuje i notebooky, stolní počítače...Společnost AT Computers začala k 1. červnu oficiálně distribuovat komplexní portfolio značky MSI v ČR i na Slovensku. Zatímco doposud měla v nabídce jen základní desky a grafické karty od MSI, nyní distribuuje i notebooky, stolní počítače...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kpc-group.cz/inside/tag/at-computers

AT Computers - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
V AT Computers si volné místo najde každý, kdo má zájem o obchod, produktový management, práci skladníka nebo technika atd. Zkuste své štěstí a třeba zrovna v AT Computers nastartujete svou vysněnou kariéru.V AT Computers si volné místo najde každý, kdo má zájem o obchod, produktový management, práci skladníka nebo technika atd. Zkuste své štěstí a třeba zrovna v AT Computers nastartujete svou vysněnou kariéru.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vimvic.cz/firma/at-computers

AT Computers: možnost prodloužení záruky až na 5 let | Chip.cz...
Obchodní partneři ostravské společnosti AT Computers mohou nově nabízet svým zákazníkům unikátní službu. Prostřednictvím pojištění mohou zprostředkovat svému zákazníkovi prodloužení standardní záruky zakoupených zařízení až na 5 let.Obchodní partneři ostravské společnosti AT Computers mohou nově nabízet svým zákazníkům unikátní službu. Prostřednictvím pojištění mohou zprostředkovat svému zákazníkovi prodloužení standardní záruky zakoupených zařízení až na 5 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chip.cz/novinky/at-computers-moznost-prodlouz ..

AT Computers | Reseller Channel Network NEWS
Společnost AT Computers představila novou generaci svých herních PC sestav značky X-Diablo, která byla připravena ve spolupráci se studenty VŠB TU Ostrava a VUT Brno.Společnost AT Computers představila novou generaci svých herních PC sestav značky X-Diablo, která byla připravena ve spolupráci se studenty VŠB TU Ostrava a VUT Brno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rc-nn.com/tag/at-computers

AT Computers a.s. - IČO 61672599 - Obchodní rejstřík na...
Podrobnosti o firmě AT Computers a.s. - IČO 61672599 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…Podrobnosti o firmě AT Computers a.s. - IČO 61672599 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podnikatel.cz/rejstrik/at-computers-a-s-61672599

AT Computers Premio 1010N, nový levný český notebook - Idnes.cz
Cílem společnosti AT Computers je dle tiskového prohlášení dosáhnout na trhu s notebooky podobné pozice, jako má v současné době na trhu stolních počítačů (něco přes 10 %). Úkol je to jistě nemalý, proto notebooky Premio přicházejí na trh v...Cílem společnosti AT Computers je dle tiskového prohlášení dosáhnout na trhu s notebooky podobné pozice, jako má v současné době na trhu stolních počítačů (něco přes 10 %). Úkol je to jistě nemalý, proto notebooky Premio přicházejí na trh v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/technet/pc-mac/at-computers-premio-1 ..

Počet záznamů:20
Reklama:

společnost AT Computers a.s.
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0011:14:20