Rudovous

Skloňování základních číslovekDomů

Podobné téma:
Skloňování základních číslovek
Externí:
Skloňování zájmen oň ona oňo
košíře skloňování
skloňování německého neurčitéh..
osobní zájmena v angličtině sk..
Skloňování zájmene oň
skloňování zájmen on,ona
sklonovani padu podstatnych jm..
výkup základních desek praha
Skloňování jmen a příjmení
skloňování zájmena já,ty,on

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Pronájem bytu v Ostrově nad Ohří
BDSM Domina Madam Bonye

Pro inspiraci:
Míchané Nealkoholické nápoje s grenadi..
YouTube Čtvrtá hvězda
hra Happy Wheels
finále Hokej Nagano
Blokování nevhodných stránek na seznam
akce na motorové pily stihl bohac tábo..
vstupní vzdělávání úředníků úsc testy ..
vzor závěti podle nového občanského zá..
Bazoš lis na spárovku
Sazka Sportka výsledky kontrola přes m..
obětem železné opony Svatý Kříž
změna užívání pozemku nájemcem bez sou..
Levné ubytování Horní Mísečky
Kód Enigma online
Chlap, děd, vnuk, pes a hrob z knihy F..
ručně pletená Dámská čepice Návody na ..
Pivní lázeň pro dva v Praze
imitace dřevěného sudu na vodu
prodejny hraček v Plzni
Tvarůžkové speciality Olomouc

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Učírna - Skloňování číslovek
Státní rozpočet je počítán v miliardách.Státní rozpočet je počítán v miliardách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucirna.cz/cestina/cislovky_sklonovani.php

Číslovky - Moje čeština - Čeština na internetu zdarma
Internetové stránky zaměřené na výuku českého jazyka, na kterých najdete zdarma vysvětlení gramatiky i různá cvičení s vysvětlením správných odpovědí. Dále na nich naleznete testy z české i světové literatury.Internetové stránky zaměřené na výuku českého jazyka, na kterých najdete zdarma vysvětlení gramatiky i různá cvičení s vysvětlením správných odpovědí. Dále na nich naleznete testy z české i světové literatury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/slovni-druhy/cislovky

Pravidla - Skloňování číslovek
Divíte se, jak někdo u skloňování číslovek může udělat chybu? Není to tak těžké, tudíž si v tomto krátkém článku ukážeme, jak správně číslovky skloňovat, abyste chybu už neudělali.Divíte se, jak někdo u skloňování číslovek může udělat chybu? Není to tak těžké, tudíž si v tomto krátkém článku ukážeme, jak správně číslovky skloňovat, abyste chybu už neudělali.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2016/11/pravidla-sklonovani-cis ..

České číslovky – Wikipedie
Tento článek podává přehled českých číslovek a jejich skloňování.Tento článek podává přehled českých číslovek a jejich skloňování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A9_%C4%8D% ..

Skloňování číslovek | Plzeň
Číslovka tři má shodné skloňování s číslovkou čtyři, hovořila bych tedy společně o obou. Je to jediný pád, v němž mají číslovky tři a čtyři dva tvary, v ostatních pádech je tvar pouze jeden.Číslovka tři má shodné skloňování s číslovkou čtyři, hovořila bych tedy společně o obou. Je to jediný pád, v němž mají číslovky tři a čtyři dva tvary, v ostatních pádech je tvar pouze jeden.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.rozhlas.cz/sklonovani-cislovek-6719062

Skloňování číslovek - Rodicka.cz
Číslovky (lat. numeralia) jsou slovní druh, kterým se vyjadřuje počet, pořadí, násobenost, díl celku apod. Některé číslovky jsou ohebnéČíslovky (lat. numeralia) jsou slovní druh, kterým se vyjadřuje počet, pořadí, násobenost, díl celku apod. Některé číslovky jsou ohebné
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/sklonovani-cislovek

Skloňování v češtině nakladatelství Kupka
Tabulky všech základních vzorů podstatných jmen, přídavných jmen a zájmen.Tabulky všech základních vzorů podstatných jmen, přídavných jmen a zájmen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.kupkanet.com/cz-detail-1107760-sklonovani- ..

Skloňování základních číslovek - ppt stáhnout
Učební materiál je určen k doplnění výkladu Učební materiál je určen k doplnění výkladu. Obsahuje interaktivní cvičení k upevnění učiva.Učební materiál je určen k doplnění výkladu Učební materiál je určen k doplnění výkladu. Obsahuje interaktivní cvičení k upevnění učiva.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/3392797

Skloňování v češtině
Tabulky všech základních vzorů podstatných jmen, přídavných jmen a zájmen. Titul mimo jiné obsahuje skloňování číslovek a skloňování odlišné od vzorů.Tabulky všech základních vzorů podstatných jmen, přídavných jmen a zájmen. Titul mimo jiné obsahuje skloňování číslovek a skloňování odlišné od vzorů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

librum.cz/kniha/sklonovani-v-cestine-0152700

Skloňování číslovek — PSK
Prosím o vyjádření, zda ve formulaci,"Neplatící diváci dluží České televizi sta miliony korun",je tvar číslovky správný či nikoliv.Prosím o vyjádření, zda ve formulaci,"Neplatící diváci dluží České televizi sta miliony korun",je tvar číslovky správný či nikoliv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ptejteseknihovny.cz/dotazy/sklonovani-cislovek-1


DUMY.CZ Materiál Číslovky ? skloňování základních číslovek
Číslovky ? skloňování základních číslovek. www.dumy.cz [online]. 30.11.2013, [cit. 23.9.2019]. Dostupný pod licencí Creative Commons CC-BY-NC-SA z WWW: <http://dumy.cz/material/117385-cislovky-sklonovani-zakladnich-cislovek>.Číslovky ? skloňování základních číslovek. www.dumy.cz [online]. 30.11.2013, [cit. 23.9.2019]. Dostupný pod licencí Creative Commons CC-BY-NC-SA z WWW: <http://dumy.cz/material/117385-cislovky-sklonovani-zakladnich-cislovek>.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumy.cz/material/117385-cislovky-sklonovani-z ..

Číslovky
číslovky podílné se vyjadřují spojením je + základní číslovka: je zwei Birnen (po dvou hruškách), je zehn Kronen (po deseti korunách)číslovky podílné se vyjadřují spojením je + základní číslovka: je zwei Birnen (po dvou hruškách), je zehn Kronen (po deseti korunách)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

1kspa.cz/kladno/dokumenty/stud_materialy/dum/ ..

Skloňování v češtině levně | Mobilmania zboží
Titul: Skloňování v češtině Autor: Kupka Petr a kolektiv EAN: 9788087020166 ISBN: 978-80-87020-16-6 Nakladatel: Rubico Rok vydání: 2009 Počet stran: 2 Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv Tabulky všech základních vzorů podstatných...Titul: Skloňování v češtině Autor: Kupka Petr a kolektiv EAN: 9788087020166 ISBN: 978-80-87020-16-6 Nakladatel: Rubico Rok vydání: 2009 Počet stran: 2 Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv Tabulky všech základních vzorů podstatných...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zbozi.mobilmania.cz/cizojazycne-knihy/sklonov ..

PPT - Skloňování Číslovek PowerPoint Presentation - ID:3459929
Skloňování Číslovek. Mgr. Michal Oblouk. Skloňování. číslovky se skloňují podle následujících vzorů : město – STO, Čtvero, Patero ,… stroj – Tisíc hrad – Milion žena – Miliarda, Polovina, Třetina, Čtvrtina, NULA kost – TŘI, Čtyři tenSkloňování Číslovek. Mgr. Michal Oblouk. Skloňování. číslovky se skloňují podle následujících vzorů : město – STO, Čtvero, Patero ,… stroj – Tisíc hrad – Milion žena – Miliarda, Polovina, Třetina, Čtvrtina, NULA kost – TŘI, Čtyři ten
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideserve.com/isha/sklo-ov-n-slovek

skloňování číslovek | Včeliště
Žádnou vědu v této problematice nehledejte – nejedná se o nic závratně těžkého. Stačí si jen osvojit pár základních pravidel a nenechat se zviklat koncovkami podstatných jmen.Žádnou vědu v této problematice nehledejte – nejedná se o nic závratně těžkého. Stačí si jen osvojit pár základních pravidel a nenechat se zviklat koncovkami podstatných jmen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vceliste.cz/stitek/sklonovani-cislovek

sklonovani cislovek_Yaelp Search
Skloňování číslovek dva, oba, tři a čtyři Číslovky základní: dva, oba, tři a čtyři mají …Skloňování číslovek dva, oba, tři a čtyři Číslovky základní: dva, oba, tři a čtyři mají …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

yaelp.com/s_sklonovani+cislovek

Číslovky
Žák může plnit úkoly ústně nebo písemně.   Očekávaný výstup: určuje slovní druhy plnovýznamových slov a využívá je v gramaticky správných tvarech ve svém mluveném projevu   Jazyk: čeština   Speciální vzdělávací potřeby: žádné  Klíčová slova...Žák může plnit úkoly ústně nebo písemně. Očekávaný výstup: určuje slovní druhy plnovýznamových slov a využívá je v gramaticky správných tvarech ve svém mluveném projevu Jazyk: čeština Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs3chodov.cz/download.php?idx=1722

Číslovky / Gramatika - russky.info
Mnohojzayčné stránky pro výuku ruštinyMnohojzayčné stránky pro výuku ruštiny
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

russky.info/cs/grammar/numerals

Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv od 17 Kč - Heureka...
Všechny informace o produktu Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv.Všechny informace o produktu Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Skloňování v češtině - Kupka Petr a kolektiv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucebnice.heureka.cz/sklonovani-v-cestine-kupk ..

Počet záznamů:19
Reklama:

Skloňování základních číslovek
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0010:16:46