Rudovous

jak koupit jízdenku na metro Praha SMSDomů

Podobné téma:
jak koupit jízdenku na metro P..
Penzion v Pohodě Praha
svarecka na PVC lina Praha
Neoluxor Knihkupectví Praha Št..
majitel FC Bohemians Praha
MHD Praha Jízdní řády tramvaje
Letiště Václav Havla Praha pří..
Metro trasa c Praha
Myslivecké Potřeby Praha I.P.P..
levný dlouhodobý pronájem bytu..
Dětský fotbalový dres Slavia P..
Lístky do Národního divadla Pr..
centrum černý most programy ki..
kino lucerna praha pro důchodc..
skusiqos.cz cigarety praha e s..
PSČ Praha Říčany
Parkování u letiště Praha Tuch..
výluka tramvají praha
nový plán stanic metra Praha
Externí:
Mlýnec Restaurace Praha
prodejny motorových olejů praha
roty a útvary pohraniční stráž..
Bleší trh Praha
restaurace samarkand praha 10 ..
praha celodenní jízdenka mhd a..
Inspektoři nemovitostí Praha
market manifesto praha
týden sportu zdarma praha
eden-stadion slavie praha

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
BDSM Domina Madam Bonye

Pro inspiraci:
Míchané Nealkoholické nápoje s grenadi..
YouTube Čtvrtá hvězda
finále Hokej Nagano
Blokování nevhodných stránek na seznam
akce na motorové pily stihl bohac tábo..
vstupní vzdělávání úředníků úsc testy ..
vzor závěti podle nového občanského zá..
Bazoš lis na spárovku
Sazka Sportka výsledky kontrola přes m..
obětem železné opony Svatý Kříž
změna užívání pozemku nájemcem bez sou..
Levné ubytování Horní Mísečky
Kód Enigma online
Chlap, děd, vnuk, pes a hrob z knihy F..
ručně pletená Dámská čepice Návody na ..
Pivní lázeň pro dva v Praze
imitace dřevěného sudu na vodu
prodejny hraček v Plzni
Tvarůžkové speciality Olomouc
Linecké košíčky pečené s náplní

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

SMS jízdenka Praha – Nákup a pravidla přepravy | MetroPraha.eu
SMS jízdenka Praha je velice pohodlný a rychlý způsob, jak zaplatit jízdné na celém území města Prahy (nejen v metru). Jaké jsou výhody SMS jízdenky? Můžete ji zakoupit kdykoliv a kdekoliv Na váš mobilní telefon vám dorazí zhruba za 2...SMS jízdenka Praha je velice pohodlný a rychlý způsob, jak zaplatit jízdné na celém území města Prahy (nejen v metru). Jaké jsou výhody SMS jízdenky? Můžete ji zakoupit kdykoliv a kdekoliv Na váš mobilní telefon vám dorazí zhruba za 2...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

metropraha.eu/sms-jizdenka

SMS jízdenka na MHD - Praha
Můžete si zakoupit základní jízdenku na 30 minut až po 3 denní jízdné. Vše máte přehledně sepsané níže v tabulce.Můžete si zakoupit základní jízdenku na 30 minut až po 3 denní jízdné. Vše máte přehledně sepsané níže v tabulce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazske-metro.cz/sms-jizdenka-mhd-praha

Metro Praha – mapa s plánkem a ceny jízdenek
Praktické informace pro cestování pražským metrem. Najdete zde mapu metra Praha, trasy, linky a jednotlivé stanice metra A, B i C + ceny jízdenek.Praktické informace pro cestování pražským metrem. Najdete zde mapu metra Praha, trasy, linky a jednotlivé stanice metra A, B i C + ceny jízdenek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mapa-metra.cz/praha

Kde koupit jízdenky | Pražská integrovaná doprava
Seznam všech způsobů jak koupit jízdenky PID. Ať už sháníte jednotlivou jízdenku na MHD Praha, či na příměstkou cestu, nebo předplatné jízdné.Seznam všech způsobů jak koupit jízdenky PID. Ať už sháníte jednotlivou jízdenku na MHD Praha, či na příměstkou cestu, nebo předplatné jízdné.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pid.cz/kde-koupit-jizdenky

SMS jízdenka má alternativu. Odteď můžete metro zaplatit z e...
Cestujícím pražské hromadné dopravy přibyla nová možnost elektronické platby za jízdenku. Aplikace DZone pro mobilní telefony vytvoří cestujícímu elektronickou peněženku, ze které je možné během okamžiku zakoupit klasickou jízdenku.Cestujícím pražské hromadné dopravy přibyla nová možnost elektronické platby za jízdenku. Aplikace DZone pro mobilní telefony vytvoří cestujícímu elektronickou peněženku, ze které je možné během okamžiku zakoupit klasickou jízdenku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/mobil/tech-trendy/sms-jizdenka-ma-al ..

Pražská SMS jízdenka v žádných příměstských linkách neplatí...
Část Pražanů neskrývá své rozhořčení nad změnami v MHD. Kromě těch, kteří musí cestovat delší dobu a zaplatit více, se mezi nespokojené zařadili i ti, kteří při cestách po Praze s oblibou využívali SMS jízdenku.Část Pražanů neskrývá své rozhořčení nad změnami v MHD. Kromě těch, kteří musí cestovat delší dobu a zaplatit více, se mezi nespokojené zařadili i ti, kteří při cestách po Praze s oblibou využívali SMS jízdenku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/praha/zpravy/sms-jizdenky-na-mhd-v-p ..

Piráti: Praha na prodeji SMS jízdenek ročně tratí 40 milionů...
„Navzdory obrovskému objemu finančních prostředků, které v Praze ročně systémem sms jízdenek protečou, platí Praha nejvyšší procentuální poplatek za jednu sms jízdenku v republice, a to plných 24 procent,“ tvrdí Piráti.„Navzdory obrovskému objemu finančních prostředků, které v Praze ročně systémem sms jízdenek protečou, platí Praha nejvyšší procentuální poplatek za jednu sms jízdenku v republice, a to plných 24 procent,“ tvrdí Piráti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

metro.cz/pirati-praha-na-prodeji-sms-jizdenek ..

SMS jízdenka pro psa i dítě | Domov | Lidovky.cz
Pražské refýže se v příštích dnech rozezvučí nejrůznějšími tóny mobilních telefonů. Dopravní podnik hlavního města včera totiž spustil revoluční novinku: cestujícím nabídl úhradu jízdného prostřednictvím SMS zpráv, dostupnou prostřednictvím...Pražské refýže se v příštích dnech rozezvučí nejrůznějšími tóny mobilních telefonů. Dopravní podnik hlavního města včera totiž spustil revoluční novinku: cestujícím nabídl úhradu jízdného prostřednictvím SMS zpráv, dostupnou prostřednictvím...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lidovky.cz/domov/sms-jizdenka-pro-psa-i-dite. ..

Praha-metro | Moje těhotenství.cz
Ahoj, holky z Prahy poraďte jakou jízdenku koupit. Jedem ze Zličína na Opatov, takže jedna přestupní. Ať tam pak neblokuju auotomat :s: A co děti? Platí se za ně? Děkuju Praha-metro na Moje těhotenství.czAhoj, holky z Prahy poraďte jakou jízdenku koupit. Jedem ze Zličína na Opatov, takže jedna přestupní. Ať tam pak neblokuju auotomat :s: A co děti? Platí se za ně? Děkuju Praha-metro na Moje těhotenství.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojetehotenstvi.cz/praha-metro

kde koupit měsíční jízdenku v praze na tramvaj a metro...
kde koupit měsíční jízdenku v praze na tramvaj a metro,poradna,odpovědi na dotazkde koupit měsíční jízdenku v praze na tramvaj a metro,poradna,odpovědi na dotaz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odpovidat.cz/poradna/kde-koupit-mesicni-jizde ..


Aktuality | MetroPraha.eu
Koncem března tohoto roku zavedl DPP Praha nové podmínky pro přepravu kol v rámci systému metra v Praze. Cílem je zatraktivnit veřejnou dopravu jako takovou a umožnit cestujícím kombinovat jízdu na kole s přepravou pomocí městské hromadné...Koncem března tohoto roku zavedl DPP Praha nové podmínky pro přepravu kol v rámci systému metra v Praze. Cílem je zatraktivnit veřejnou dopravu jako takovou a umožnit cestujícím kombinovat jízdu na kole s přepravou pomocí městské hromadné...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

metropraha.eu/aktuality

Už stovky Brňanů vyzkoušely SMS jízdenku. Další mají otázky...
Od pondělí si lze i v Brně koupit SMS jízdenku. Za první den provozu služby využilo přes 700 cestujících. Novinka dopravního podniku ale budí řadu otázek. MF DNES se zaměřila na nejčastější dotazy a výtky.Od pondělí si lze i v Brně koupit SMS jízdenku. Za první den provozu služby využilo přes 700 cestujících. Novinka dopravního podniku ale budí řadu otázek. MF DNES se zaměřila na nejčastější dotazy a výtky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/brno/zpravy/premiera-sms-jizdenek-v- ..

Chybná SMS jízdenku nepošle, dvacku ale „sežere“ - Idnes.cz
Jízdenku na pražskou MHD si lze od minulého týdne koupit pomocí SMS. Pokud však odešlete zprávu s překlepem, i tak se vám z účtu odečte 20 korun, třebaže jízdenku nezískáte. Reklamace je prakticky nemožná.Jízdenku na pražskou MHD si lze od minulého týdne koupit pomocí SMS. Pokud však odešlete zprávu s překlepem, i tak se vám z účtu odečte 20 korun, třebaže jízdenku nezískáte. Reklamace je prakticky nemožná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/chybna-sms-jizdenku ..

Recenze mobilního tarifu Kaktus | Tarifomat.cz
Hodnocení a recenze mobilního tarifu od Kaktus na webu Tarifomat.cz. Přečtěte si zkušenosti zákazníků. Jsou spokojeni?Hodnocení a recenze mobilního tarifu od Kaktus na webu Tarifomat.cz. Přečtěte si zkušenosti zákazníků. Jsou spokojeni?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tarifomat.cz/recenze/mobilni-tarify/kaktus

Reklamace sms jízdenky Dopravního podniku Praha | Elektronický...
Nepřišla vám SMS jízdenka na metro? Reklamujte ji, nedejte se! Sice si musíte koupit jinou, peníze vám ale musí vrátit.Nepřišla vám SMS jízdenka na metro? Reklamujte ji, nedejte se! Sice si musíte koupit jinou, peníze vám ale musí vrátit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

e-ott.info/2010/04/14/prislo-mi-na-ucet-dvace ..

Automat na jízdenky | Hlavní nádraží - YouTube
Tento inzerát (Inzerce Logistický specialista, zn. #beonline) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce Ahoj, chtěl bych se zeptat jak funguje úspěch - být 10 dní v...Tento inzerát (Inzerce Logistický specialista, zn. #beonline) je zařazen v hlavní kategorii inzerce práce. Pro zobrazení veškeré inzerce v této kategorii použijte odkaz na práce Ahoj, chtěl bych se zeptat jak funguje úspěch - být 10 dní v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=9TtMEJEN1eo

dpp.cz > | Dopravní podnik hlavního města Prahy
Cestujícím stačí odeslat SMS ... telefonní číslo a obratem obdrží SMS jízdenku, která je platná na 90 minut.Cestujícím stačí odeslat SMS ... telefonní číslo a obratem obdrží SMS jízdenku, která je platná na 90 minut.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dpp.cz/hledej/p3/?query=j%C3%ADzdenky

SMS jízdenku už koupíte na celý den (Portál hlavního města...
Mezi novinkami souvisejícími se změnou tarifů Pražské integrované dopravy patří i oblíbená SMS jízdenka na 30 minut, 24 hodin i 72 hodin.Mezi novinkami souvisejícími se změnou tarifů Pražské integrované dopravy patří i oblíbená SMS jízdenka na 30 minut, 24 hodin i 72 hodin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha.eu/jnp/cz/doprava/mhd/sms_jizdenku_uz_k ..

Jízdenky pražské dopravy půjde koupit pomocí SMS | Týden.cz
Cestující pošle SMS na určité číslo a do dvou minut obdrží na svůj mobil jízdenku," řekl serveru ředitel marketingu a komunikace dopravního podniku Jan Svoboda.Cestující pošle SMS na určité číslo a do dvou minut obdrží na svůj mobil jízdenku," řekl serveru ředitel marketingu a komunikace dopravního podniku Jan Svoboda.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/domaci/jizdenky-prazske-dopr ..

Počet záznamů:19
Reklama:

jak koupit jízdenku na metro Praha SMS
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0017:35:09